MEMENTO III

Alchemikams Treji.

Nuo pat pirmųjų dienų ALCHEMIKUS lydėjo ir kartu ėjo išvien minia. Minia palaikytojų, draugų, šeimos narių, pažįstamų ir mylimųjų. Visi augo drauge, džiaugėsi kartu, užstojo vieni kitus saugiu ratu, tvirtai suremdami pečius. Užtikrintai ėjo muzikos keliu, kupinu įvairiausių posūkių ir kryžkelių. Išmoko orientuotis šiame nenuspėjamame kūrybos pasaulyje. Suprato, kas sieja, išsigrynino sielas, pametė kaukes ir tapo tikrosiomis savo versijomis.

Šiandieninis pasaulis tamsus, tačiau turint šalia tokį palaikymą – ateitis šviesi. Drąsiai galima teigti, jog per šiuos trejus metus, didžiausias pasiekimas – Bendruomenė, kuri laikui bėgant virto šeima.

Ne treji, o tik treji.

||

Memento – prisimink.
Prisimink – ką tau paliko protėviai, prisimink – kur tavo šaknys,
prisimink – kas esi Tu.

2019 m. gimusi idėja šiandien ir toliau ryškina Lietuvos kultūrinio paveldo objektus ir erdves. Renginių serija „Memento” yra elektroninės muzikos ir istorinės kultūros sintezė, kviečianti į tamsybių kupiną kelionę tarp amžių.

Šį kartą – unikalioje gamtos ir istorijos saloje Dviragio ežere, kurioje stovi ištaigingi legendomis ir mitais apjuosti architekto Pietro Di Rossi pastatyti Salų dvaro rūmai.

Tai vieta, kur viskas įsibėgėjo ir šiandien tęsiasi toliau.

||

Line up:

◁ Jaax
https://soundcloud.com/listentojaax

◁ Gūzas
https://soundcloud.com/guzas_music

◁ Jacaranda
https://soundcloud.com/jacaranda22

||

* Renginys skirtas Europos kultūros paveldo dienoms

* Renginį dalinai finansuoja Rokiškio rajono savivaldybė

* Informacinis partneris – „Rokiškio Sirena”

09.24

RENGINYS NEMOKAMAS
_____
Alchemikai netoleruoja žodinio, fizinio, seksualinio ar kitokio pobūdžio smurto. Pasiliekame teisę išprašyti iš renginio be papildomo paaiškinimo.