PADOVANOK SAVO VAIKUI NUOTYKĮ!

Days
Hours
Minutes

SALŲ DVARO VASAROS STOVYKLA 2023

Jei norėtum patirti neišdildomų vasaros įspūdžių, susipažinti su naujais draugais, sužinoti apie mus supančios gamtos, mokslo ir istorijos paslaptis, patirti, ką reiškia gyventi ir mokytis istorija alsuojančiame dvare (kaip tikrame Hogwarts’e), o gal tiesiog patinka leisti laiką gamtoje prie laužo? Tuomet ši stovykla tave tikrai sudomins!

DALYVIAI
Laukiame 10-16 m. amžiaus vaikų. Daugiametė patirtis rodo, kad mišraus amžiaus grupėse visiems įdomiau. Stovykloje vienu metu dalyvaus ne daugiau nei 30 vaikų.

KOMANDA
Organizatorius ir turinio vadovas – Rokas Balčiūnas, tarptautinių ugdymo programų (IB, Cambridge, CLIL) gamtos mokslų ir matematikos mokytojas su 12 metų darbo mokykloje ir vaikų gamtinių stovyklų organizavimo patirtimi. Diplomuotas pėdsekys, šaulys ir aikido juodasis diržas.

Vadovai:

 • Alex Prabu, Cambridge ugdymo programos gamtos mokslų ir matematikos mokytojas iš JAV su 4 metų darbo mokykloje patirtimi. Vasaros stovyklose kasmet vaikų išrenkamas geriausiu vadovu. Groja gitara, mėgsta įvairią muziką ir augina egzotiškus naminius gyvūnus. Alex dirbs I-osios pamainos metu. 

 

Jaunieji vadovai:
Stovyklos metu talkina po 2 jaunuosius vadovus. Jaunuoju vadovu dirbti stovyklos organizatoriaus sprendimu kviečiami 16 metų ir vyresni vaikinai ir merginos, kurie užsitikrino organizatoriaus pasitikėjimą ankstesnėse stovyklose arba panašiuose renginiuose.

Edukacijų, maitinimo ir apgyvendinimo vadovė – Birutė Dapkienė tautodailininkė, ūkininkė ir Salų dvaro valdytoja.

Rėmėjai:
Stovyklai gamtos mokslų tyrimams skirtas priemones ir įrangą teikia UAB “Mokslo technologijos”

VIETA
Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencija, Salų k., Kamajų sen., Rokiškio r.

PAMAINOS:
I – liepos 3 d.-liepos 8 d. (5 naktys)

PROGRAMA
Stovyklos metu vyks gamtos mokslų praktinės pamokos, kuriose mokiniai, naudodamiesi “Mokslo technologijų” suteiktais laboratoriniais rinkiniais ir prižiūrimi profesionalių tarptautinės klasės mokytojų, galės atlikti pasirinktus tyrimus, kurių rezultatus pristatys stendiniu pranešimu konferencijoje, paskutinę stovyklos dieną. Šalia akademinės veiklos, mokiniai dalyvaus ir tapybos šokoladu, saldainio “Karvutė” gamybos, etnografinių juostų rišimo edukacijose. Aktyviam poilsiui bus rengiamos edukacijos su žirgais, strėlyčių šaudymas pūtykle, orientacinės varžybos bei visos dienos ekspedicija į Salagirio mišką. Pramogaujama bus tiek maudantis ežere, tiek ant kranto su putų šou ar prie laužo su muzika, dainomis, šokiais ir žaidimais.
Preliminarią dienotvarkę rasite ČIA

KAINOS:
290 Eur vaikui.

-10 % nuolaida, jei stovykloje dalyvauja broliai ar sesės arba dalyvaujama daugiau nei 1 pamainoje.
Pasirašius sutartį, sumokėti galima dalimis, bet ne vėliau nei 5 d.d. iki pamainos pradžios.

Į kainą įskaičiuota:

 • nakvynė XVIII a. dvaro rūmų kambariuose;
 • maitinimas 5 kartus per dieną dvaro virtuvėje pagamintais valgiais ir užkandžiais;
 • gamtos mokslų edukacijos, naudojant „Mokslo technologijų” edukacinius rinkinius;
 • Salų dvaro edukacijos ir gidų paslaugos;
 • profesionalių vadovų dėmesys ir rūpestis.


APGYVENDINIMAS

 • Nakvynė įrengtuose dvaro kambariuose, berniukai ir mergaitės atskiruose kambariuose, vadovai ir jaunieji vadovai nakvoja kartu su dalyviais. Miegojimo vietos lovose, patalynė suteikiama.
 • Tualetai, praustuvai ir dušai bendro naudojimo, atskirai berniukams ir mergaitėms
 • Maitinimas 5 kartus per parą (pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, vakarienė ir naktipiečiai). Atsižvelgiame į individualius maitinimo poreikius.

KONTAKTAI
Jei pageidaujate pasiteirauti, nedvejokite kreiptis el. paštu rokas.balciunas@gmail.com, arba tel. +370 647 72608 (atsakau ir į SMS, skambinti iki 14:30, nes po to turiu mokinius).

REGISTRACIJA: https://forms.gle/PCQR8MbMtGaiKs4o8

stovykla 2023

PRASIDEDA REGISTRACIJA Į VAIKŲ VASAROS STOVYKLĄ 2022

Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje vykstanti vaikų vasaros stovykla pilna įvairios veiklos. Viena iš svarbiausių stovyklos misijų – puoselėti, skatinti domėtis ir mokyti vaikus apie tautodailę. Pastaroji čia griežia pirmuoju smuiku: audimas, juostų pynimas, siūlų vijimas, medinių šaukštų drožimas, molio lipdymas. Stovykloje kursime rankdarbius, tapysime šokoladu, gaminsime saldainius karvutes. Neabejojame, kad kiekvienam vaikui patinka gyvūnai. Todėl stovyklos metu supažindinsime su žirgais, alpakomis, stručiais, naminiais paukščiais. Nepamiršime lavinti ir norą gyventi sveikai bei puoselėti savo fizinę sveikatą – kiekvienas rytas stovykloje prasidės nuo mankštos. O kaip gi vasara be linksmybių?! Rūmų parke rengsime  putų, talentų šou, teatralizuotus pasirodymus, autobusu–kabrioletu keliausime susipažinti su Rokiškio kraštu: Levandų Vanagyne, vandens batutų parku,  netradiciniais lankytinais objektais. Stovyklos metu taip pat lavinsime anglų kalbos žinias, vieną dieną skirdami bendravimui tik šia kalba.

Padovanokite vaikui vasaros nuotykį! Stovyklos kaina – 320 Eur (avansas – 100 Eur). Stovykla labiausiai patiks 5–16 metų amžiaus vaikams.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Nakvynė Salų dvare
 • Maitinimas 6 kartus per dieną
 • Visos pramogos ir išvykos
 • Lankomų objektų bilietai
 • Edukaciniai užsiėmimai

Stovykla veikia pamainomis. Į stovyklą vaikai atvyksta pirmadieniais 9:00 val. ryte ir išvyksta šeštadienį iki 12:00 val. Esant poreikiui, galima rinktis dienos stovyklą nuo 9:00 val. iki 18:00 val.

STOVYKLOS DATOS  PAMAINOS:

 • Birželio 27–liepos 2 dienomis
 • Liepos 4–9 dienomis
 • Liepos 11–16 dienomis
 • Liepos 18–23 dienomis
 • Liepos 25–30 dienomis
 • Rugpjūčio 1–6 dienomis
 • Rugpjūčio 8–13 dienomis
 • Rugpjūčio 15–20 dienomis
 • Rugpjūčio 22–27 dienomis
 • Rugpjūčio 29–rugsėjo 3 dienomis

 

Registracija el. paštu info@saludvaras.lt

vasaros stovykla
vasaros stovykla_D. Baltakys

INFORMACIJA
RUOŠIAMA

Salų dvaro kavinės erdvės (D. Baltakys)

Kiek vėliau, bet sunku pasakyti, kuriuo tiksliai metu, jos atiteko Radviloms, kurie čia ir pastatė pirmuosius medinius dvaro rūmus. Tiesa, patys čia nerezidavo, atvažiuodavo tik medžioti, mat aplinkiniuose miškuose buvo daug žvėrių ir netgi gyveno meškos, kurios, anot pasakojimų, dar saugojo ir dvarą.

Salos Strijkovskio „Kronikoje“ paminėtos jau 1450 m., kai dar priklausė didikams Kęsgailoms. Greičiausiai šie Žemaitijos bajorai jas gavo dovanų iš Vytauto Didžiojo.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Susisiekite su mumis, mes esame pasiruošę Jums padėti.