Nemokami kino seansai Salų dvare

Liepos 24 d. Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje startuoja „Baltas ekranas” iniciatyva – nemokami kino vakarai.

13:00 Animacinis filmas visai šeimai BITĖ MAJA. MEDAUS ŽAIDYNĖS
15:00 Šviesus, viltingas filmas apie draugystę, apie drąsą būti savimi – DRUGELIO ŠIRDIS

Kino vakarai NEMOKAMI.

Viso pasaulio vaikų mylimiausia bitutė Maja grįžta į kino teatrus – BITĖ MAJA. AUKSINIS KIAUŠINIS

Jau trečiąjį kartą pasirodžiusi didžiuosiuose kino ekranuose, bite Maja neabejotinai pavergs viso pasaulio vaikų širdis dar kartą!

Su Maja ir jos geriausiu draugu Viliu visada linksma! Pabudę iš gilaus žiemos miego  mažieji padaužos patys pirmieji prikėlė visas bites ir ėmė krėsti išdaigas. Bičių karalienė susiėmė už galvos! Tokios netvarkos avilyje dar nebuvo! Bet bičiuliai nemoka kitaip! Jie taip pasiilgo saulės, gėlių ir nuotykių!

Bitei Karalienei leidus, Maja ir Vilis  išskrido tyrinėti pavasario pievų, ir netrukus… nuotykiai juos susirado patys! Visai netikėtai bičiuliai sutinka išsigandusią žaliąją skruzdėlę. Vargšei skruzdėlytei vos pavyko pabėgti, ją persekioja storieji karkvabaliai ir nori atimti… auksinį kiaušinį! Šis kiaušinis ypatingas! Jeigu jis atsidurs karkvabalių čiuptuvuose, visa žaliųjų skruzdėlių gentis išnyks… Reikia paskubėti ir kuo greičiau nugabenti kiaušinį į Bonsų kalną! Maja ir Vilis sutinka ištiesti pagalbos ranką, bet nei manyti nenumanė, kokia ši užduotis sudėtinga… Pakeliui į Bonsų kalną iš auksinio kiaušinio ėmė ir išsirito….pati tikriausia pati mažiausia skruzdėlių princesė! Sužinoję naujieną karkvabaliai visomis jėgomis stengiasi sutrukdyti Majai ir Viliui nukeliauti į paslaptingąją karalystę! Bet bičiuliai tvirtai pasiryžę įveikti visas kliūtis ir, kas benutiktų, nugabenti princesę namo!

Pati drąsiausia istorija apie draugystę, pasitikėjimą vienas kitu ir pagalbą geriausiems draugams ,,Bitė Maja. Auksinis kiaušinis” kino teatruose nuo gegužės 13 dienos.

BITĖ MAJA. AUKSINIS KIAUŠINIS („MAYA THE BEE 3: THE GOLDEN ORB“)

PREMJERA LIETUVOJE: 2022 05 13
REŽISIERIUS: Noel Cleary

VAIDMENIS ĮGARSINO: Judita Urnikytė (Maja), Sergejus Ivanovas (Vilis), Vaidas Baumila (Čompas), Algirdas Dainavičius (Barnis), Jurgis Damaševičius (Arnis), Edita Zizaitė (Rumba), Ignas Cipijauskas (Henčis), Jeronimas Milius (Bumbulis), Sima Tarvydaite (Kasandra), Žilvinas Ramanauskas (Bafas).

ŽANRAS: nuotykių animacija
ŠALIS: Vokietija, Austrija
ANONSAS: https://youtu.be/1appEYyx184

Drugelio širdis

Žanras: Drama
Sukurta: Lietuva
Trukmė: 1 val. 30 min.
Platintojas: Acme Film, UAB
Režisierius: Inesa Kurklietytė
Kino teatruose nuo: 2022-04-08

Lietuviškas filmas šeimai apie draugystę ir drąsą būti kitokiu nei visi.
Tai istorija apie ypatingą berniuką Juozapą, kuris slepia didelę paslaptį. Jo širdį saugo gaubtas ir storas šarvas. Juozapo pasaulis – tai sename dvare paties sukonstruotas vabzdžių viešbutis ir jo gyventojai. Vieną dieną į miestelį atsikrausto naujokė Rugilė, ir Juozapo gyvenimas apvirsta aukštyn kojom. Rugilės dėka Juozapas nugali savo baimę ir tampa atviras pasauliui. Nes draugystė daro stebuklus ir augina sparnus!
Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.
Režisierė: Inesa Kurklietytė
Scenarijaus autorės: Modesta Jurgaitytė, Inesa Kurklietytė
Prodiuserė: Živilė Gallego
Operatorius: Viktoras Radzevičius
Dailininkė: Anželika Šulcaitė
Kostiumų dailininkė: Neringa Keršulytė
Grimo dailininkė: Milda Petružytė-Gucevičienė
Montažo režisierius: Ričardas Matačius
Garso režisierė: Lina Semaškaitė
Garso operatorius: Jonas Jocys
Vaizdo post-produkcija: Jonas Zagorskas
Vaidina: Elijas Malinauskas, Vilnė Konstancija Abukevičiūtė, Mindaugas Balabonas, Vincentas Švedas, Matas Vaičekauskas, Rokas Mizeikis, Eglė Jackaitė, Lukas Petrauskas, Gabrielia Kuodytė, Toma Vaškevičiūtė, Marius Repšys, Gabija Jaraminaitė, Sonata Visockaitė, Violeta Mičiulienė, Julius Žalakevičius, Domantas Starkauskas.
Fotografas: Audrius Solominas

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=3wko1GQKMl4&feature=emb_title