Mamos dienos koncertas

Mamos dienos koncertas Salų kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje.

Gyva muzika

Gegužės 4 d., Mamos dienos išvakarėse dvare vyks dainininkės Evelinos Sašenko koncertas su gyva muzika (Paulius Zdanavičius – fortepijonas, Nerijus Bakula – akordeonas)

Koncerto metu Edith Piaf dainos nukels klausytojus į spalvingąjį Montmartrą, jaukias kavines ir slaptas įsimylėjėlių vietas. Muzika užburs reginiais ir kvapais, pažadins jausmus. Akimirkai pagauta nepažįstamojo šypsena – naujos istorijos , o gatves šurmulys – naujos melodijos pradžia. Daina nuneš klausytoją ten, kur jis gal net nesvajojo apsilankyti, privers nusišypsoti ar susimąstyti.

Kaip teigia pati atlikėja jos meilė – jausmingos dainos iš Edith Piaf repertuaro: „Daina – mano gyvenimas, todėl esu laiminga galėdama dainuoti ir dovanoti tą džiaugsmą kitiems. Chanson’ų kalba yra tokia muzikali, šilta – ja galiu išreikšti savo mintis, jausmus, norus.“ – sako dainininkė E. Sašenko.

Garsiose chanson’ ų melodijose plazda elegantiško ir kvapnaus Paryžiaus dvasia, jaudindama širdį nuostabiomis meilės istorijomis ir nuskraidindama sielą į prancūziškų romanų pasaulį…

Užburs prancūziškos virtuvės skoniai

Vakaro metu bus galima išgirsti ne tik prancūziškas melodijas, bet ir skoniais nusikelti į gausią Prancūzijos virtuvę. Susirinkusiųjų lauks 3 dalių prancūziška vakarienė, paruoštą Salų dvaro virtuvėje.

Kviečiame žengti podiumu

Dar vienas reginys – partnerių „Lapė“ drabužių butiko madų šou, kuriame kviečiame registruotis mamas, dukras ir močiutes, kurios turės progą išbandyti save modelio amplua.  

Kaip teigia „Lapės” butiko kolektyvas, moterys galės pristatyti savo naujausią vasaros drabužių kolekciją: „Atraskite stilingus ir elegantiškus drabužius, kurie privers Jus jaustis ypatingai ir išskirtinai. Ši kolekcija sukurta mylėti ir būti mylimai, todėl kiekvienas modelis yra ne tik madingas, bet ir įkvėptas moteriškumo bei švelnumo.“ – pasakojo kolektyvas.

Laukiamos visos moterys, kurias sieja giminiškas ryšys. Gal tai mama ir dukra ar močiutė su anūke. Gal dvi seserys pasiryš žengti dvaro menėje?

Renginio kaina: 65 Eur.

Registracija: +370 605 57502

El. paštas: info@saludvaras.lt