Praūžė „Vaikų Velykėlėlės“

Sekmadienį Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje ūžė vaikai. Nuo pat ankstyvo ryto į dvarą ir jo parką būrėsi vaikai bei jų tėveliai.

„Vaikų Velykėlių“ proga susirinkusiųjų laukė „Hobby horse“, kurios trasa įsirengė priešais dvarą esančiame parke. Varžybos vyko pagal visas žirgų konkūrams naudojamas taisykles. Peršokimo kartelės aukštis prasidėjo nuo 40 cm ir kilo net iki 1 m. Deja, varžybų dalyvėms jo įveikti nepavyko, tačiau išbandyti norėjo net ir jauniausioji dalyvė. Intriguojančios varžybos pasibaigė apdovanojimais: mergaitėms įteikti diplomai, o jų „ristūnams“ – žirgų rozetės. Dėkojame Artūrui Nakvosui, jo dukrai ir „Konkūrų jaunųjų raitelių paramos fondui“.

Po varžybų Velykų močiutė ir kiškis sukvietė į vidų, kur laukė etnokultūriniais motyvais parengtos užduotys, mįslės. Mažieji su tėvelių pagalba dėliojo žodžius, o po užduotėlių laukė Velykų močiutės pasaka apie zuikį ir kitus miško gyventojus. Patikrinus atsakymus pasidalinti prizai – Salų dvaro virtuvės gamintas kiškio pyragas.