„Vaikų Velykėlės“ + „Hobby horse“ varžybos

Balandžio 7 dieną – Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidenciją užkariauja jaunieji dvaro lankytojai! 
Pirmąjį sekmadienį po šv. Velykų švenčiamas Atvelykis – dar kitaip vadinamas „Vaikų Velykėlėmis“. Šia proga Salų dvaro kolektyvas rengia išskirtinę šventę jauniesiems lankytojams.
Atvykusiųjų laukia pavasario šventei skirta speciali programa.
Etnokultūriniais motyvais parengtos užduotys, mįslės ir kiti įdomūs pasakojimai, kuriuos pateiks Velykų bobutė ir jos pagalbininkas kiškis. Tapyba šokoladu leis atsiskleisti mažiesiems talentams, o specialusis kiškio desertas neleis gurgti pilvams.
Laukia išskirtinės varžybos, į kurias registruotis gali bet kuris norintis. Šventės partneriai „Konkūrų jaunųjų raitelių paramos fondas“ surengs Lietuvoje populiarėjančios sporto šakos „Hobby horse“ varžybas. Hobby horse“ – tai rankų darbo arkliukas pasiūtas iš švelnaus audinio turintis realistines akis ir tankius karčius. Tvirtai pritvirtintas prie medinio pagalio. Šio „arkliuko“ pagalba jodinėjama per suformuotą trasą, šokama per vis aukštesnius barjerus. Šios varžybos tai smagus užsiėmimas gryname ore ugdantis meilę žirgams ir stiprinantis fizinę vaiko sveikatą.
Varžybose gali dalyvauti tiek mergaitės, tiek berniukai, kurie kviečiami dalyvauti su savo arkliukais, o jų neturintiems galėsime išnuomoti. Starto mokestis – 5 Eur.

Nugalėtojų laukia prizai.
Registracija telefonu: +37060557502