Salų dvare – naujas darbuotojas

Rokiškio rajone esančio Salų dvaro lankytojus nuo šiol pasitiks naujas išmanus darbuotojas – robotukas-padavėjas, nuo kitos savaitės pradedantis darbą naujoje vaikams skirtoje kavinėje.

Aptarnavimo robotas Katytė Bela atkeliavo iš įmonės UAB „Girioms ir sodams“ internetinės parduotuvės manorobortas.lt ir yra pasiruošusi džiuginti Salų dvaro lankytojus bebaigiančioje įsikurti naujoje kavinukėje vaikams. Robotukas atkeliavo anksčiau, nei atsidarė kavinė, tačiau jau dabar talkininkauja restorane ir salėse.

Lietuvos tautodailininkų sąjungos Panevėžio bendrijos Rokiškio skyriaus bei Rokiškio Tautodailininkų asociacijos pirmininkė Birutė Dapkienė „Rokiškio Sirenai“ pasakojo, jog idėja tokiam pirkiniui kilo siekiant sukurti dvare atskirą erdvę būtent mažiesiems, kad šie turėtų kur smagiai leisti laiką, švęsti gimtadienius ar kitokias progas, o robotukas tokiam kampeliui – ne tik smagus pašnekovas, bet ir puikus pagalbininkas aptarnaujant būsimus kavinės svečius. Dvare atstumas nuo virtuvės iki vaikų kavinės – tolimas ir paprastą darbuotoją per dieną ne juokais nuvarginantis, o robotukui važinėtis pirmyn atgal – vienas juokas, kadangi vieno įkrovimo užtenka net 20-iai valandų.

Daugiau informacijos: Rokiškio sirena